O‘z qalamingni yetakchi jurnallarda sinab ko‘r
O‘tgan hafta jurnalistika va ommaviy kommunikatsiyalar universitetiga "Wedding" va "Sacvoyage" jurnallari asoschisi va prodyuseri Anton Zaxarevich tashrif buyurdi.
Mehmonimizning ma’ruzasi ommaviy axborot vositalari va xalqaro jurnalistika talabalari uchun juda foydali bo‘ldi. Uchrashuv yakunida Anton Zaxarevich O‘zJOKU talabalariga O‘zbekistonning turli burchaklari yoki dunyoning xorijiy davlatlari haqida kreativ maqolalar yozishni taklif qildi. Bu talabalar uchun o‘z qalamini sinash hamda qiziqarli maqolalarni nashr qilish uchun ajoyib imkoniyat bo‘ladi.
Maqolalar jurnal tahririyatiga yuborilishi yoki 305 - xalqaro hamkorlik bo‘limi xonasiga topshirilishi mumkin.

Попробуй себя в ведущих журналах страны!
На прошлой неделе Университет журналистики и массовых коммуникаций посетил основатель и продюсер журналов "Wedding" и "Саквояж", Антон Захаревич.
Гостевая лекция была очень познавательна и полезна для студентов медиамаркетинга и международной журналистики. По итогам встречи, Антон Захаревич предложил студентам УЖМК написать креативные статьи о разных уголках Узбекистана, либо о зарубежных странах мира. Это станет для студентов отличной возможностью попробовать своё перо и опубликовать полезный и интересный материал для любителей путешествовать.
Статьи можете отправлять в редакцию журнала или сдавать в 305 кабинет- отдел международного сотрудничества.