O‘zJOKU yaqinda 2 yoshga to‘ladi!
Qadrli do‘stlar! 24-may kuni Jurnalistika va ommaviy kommunikatsiyalar universiteti 2 yilga to‘ladi! Bunday ajoyib kun sharafiga:
Universitetimiz ma’muriyati tashabbusi bilan Xurshid Do‘stmuhammadning "Jurnalist bo‘lmoqchimisiz?" kitobi katta adadda qayta chop etildi.
23-may kuni "Onlayn medianing rivojlanish tendensiyalari va ommaviy axborot vositalarining transformatsiya jarayoni" mavzusidagi respublika miqyosidagi ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi;
Universitet giftshopi tashkil etildi. Endi siz uydan chiqmagan holda buyurtma berishingiz mumkin. Mahsulotlar va ularning narxlarini maxsus katalogda topishingiz mumkin bo‘ladi;
"Mening universitetim" mavzusidagi eng yaxshi jurnalistik materiallar ko‘rik-tanlovi e‘lon qilindi. Ijodiy ishlar 2020-yilning 26-may sanasigacha qabul qilinadi. G‘oliblar esa pul mukofotlari bilan taqdirlanadilar.

Дорогие друзья! 24 мая Университету журналистики и массовых коммуникаций исполнится 2 года! В честь такого замечательного события:
По инициативе администрации нашего университета переиздана книга Хуршида Дустмухаммада "Jurnalist bo'lmoqchimisiz?" ("Хотите стать журналистом?") большим тиражом;
23 мая состоится Республиканская научно-практическая конференция на тему "Тенденции развития онлайн-медиа и процесс трансформации СМИ";
Организован университетский giftshop. Вы можете заказать его, не выходя из дома. Товары и цены будут указаны в отдельном каталоге. В период карантина осуществляется доставка по городу Ташкенту.
Объявлен конкурс на лучший журналистский материал на тему "Мой университет" ("Менинг университетим"). Работы должны быть представлены до 26 мая. Самые лучшие работы получат денежные вознаграждения.
Это еще не всё. Продолжайте следить за нашими новостями на сайте университета, а также на наших страницах в соцсетях!